87
18.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie zastanawiam się co by było gdyby, widze co sie dzieje teraz i to mi wystarczy
Betti (2020.09.19)
@Edward Sztorc - Niech uciekają za granice, zostaną ci zasługujący na pozostanie, może wtedy będzie lepiej i mniej szczucia !
(2020.09.19)
Mam 1300 zł emerytury nie stać mnie na prywatne leczeniea na leki mnie niestać a jeszcze opłaty i życie. Cale życie uczciwie pracowałem i co teraz? Tak mnie państwo traktuje? Że 13stke dostałem to co? Mam sie za to leczyć? I żyć. Mydlenie oczu
Edward Sztorc (2020.09.19)
@Edward Sztorc - jasne. .lepiej bys miał za po i bez 13.. .…. oj jak ktoś napisał głupie ludzie głupie
(2020.09.19)
ja tez mam 1300 zl. i zycze wszystkim kolorowych snow, bo ja to sie ciesze byle czym. , a jak 13 wpadnie, to zapamietaj sobie Ty leniu paskudny - ja na nia pracowalem 45 lat, a ty leniu chcialbys mi ja zabrac. .70+
70+ (2020.09.19)
Nie wiem czy bym miał lepiej, ale czuje sie oszukany bo pan Duda obiecywal emerutom cuda wianki a teraz sie na nas wypiął. Ja zamiast tej trzynastki wolalbym miec godna emeryture adekwatna do tego ile sie w życiu napracowałem zeby na godne zycie mnie było stac a nie jednorazowe kieszonkowe. I dostęp do państwowej opieki zdrowotnej. W tym tygodniu za teleporade musiałem zapłacic 50 zł to jest skandal!!
Edward Sztorc (2020.09.19)
@Edward Sztorc - Edward nie martw się. Lekarze nie wyjada bo takiej kasy nie zarobią w żadnym innym kraju.
(2020.09.19)
@Edward Sztorc - Edward za ta teleporadę płaciłeś gotówka czy przelewem ?
(2020.09.19)
Ale parka k. .. .. nie możba patrzeć.
(2020.09.19)

info

5  
  0
Jurek terz expert od ginekologi je. .. .. ma tupet się wszędzie wcisnąć jako Fawora portelowa,
(2020.09.19)

info

2  
  0