A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie zastanawiam się co by było gdyby, widze co sie dzieje teraz i to mi wystarczy
@Edward Sztorc - Niech uciekają za granice, zostaną ci zasługujący na pozostanie, może wtedy będzie lepiej i mniej szczucia !
Mam 1300 zł emerytury nie stać mnie na prywatne leczeniea na leki mnie niestać a jeszcze opłaty i życie. Cale życie uczciwie pracowałem i co teraz? Tak mnie państwo traktuje? Że 13stke dostałem to co? Mam sie za to leczyć? I żyć. Mydlenie oczu
@Edward Sztorc - jasne. .lepiej bys miał za po i bez 13.. .…. oj jak ktoś napisał głupie ludzie głupie
ja tez mam 1300 zl. i zycze wszystkim kolorowych snow, bo ja to sie ciesze byle czym. , a jak 13 wpadnie, to zapamietaj sobie Ty leniu paskudny - ja na nia pracowalem 45 lat, a ty leniu chcialbys mi ja zabrac. .70+
Nie wiem czy bym miał lepiej, ale czuje sie oszukany bo pan Duda obiecywal emerutom cuda wianki a teraz sie na nas wypiął. Ja zamiast tej trzynastki wolalbym miec godna emeryture adekwatna do tego ile sie w życiu napracowałem zeby na godne zycie mnie było stac a nie jednorazowe kieszonkowe. I dostęp do państwowej opieki zdrowotnej. W tym tygodniu za teleporade musiałem zapłacic 50 zł to jest skandal!!
@Edward Sztorc - Edward nie martw się. Lekarze nie wyjada bo takiej kasy nie zarobią w żadnym innym kraju.
@Edward Sztorc - Edward za ta teleporadę płaciłeś gotówka czy przelewem ?
Ale parka k. .. .. nie możba patrzeć.
Jurek terz expert od ginekologi je. .. .. ma tupet się wszędzie wcisnąć jako Fawora portelowa,