Wybrany wątek opinii

Chcieliście Pis i Kaczora to macie! W kasie pusto to mamy cięcia, będzie jeszcze gorzej. Nie tylko służba zdrowia cierpi, pracuję w szkole, poza swoimi godzinami muszę za darmo pracować w świetlicy, bo zlikwidowano etaty a dzieciom trzeba zapewnić opiekę. Pis doprowadzi nas do ruiny
Betti (2020.09.18)
@Betti - Myślisz, że jakby rządziło PO to by było lepiej???? Oj głupie ludzie !!! Czy choć trochę pomyślałaś (eś)za czym napisałaś (eś)??? Ku. .a jacy ci ludzie głupi są !!!
(2020.09.19)
Nie zastanawiam się co by było gdyby, widze co sie dzieje teraz i to mi wystarczy
Betti (2020.09.19)
Powrót do komentarzy