Wybrany wątek opinii
Chcieliście Pis i Kaczora to macie! W kasie pusto to mamy cięcia, będzie jeszcze gorzej. Nie tylko służba zdrowia cierpi, pracuję w szkole, poza swoimi godzinami muszę za darmo pracować w świetlicy, bo zlikwidowano etaty a dzieciom trzeba zapewnić opiekę. Pis doprowadzi nas do ruiny
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
@Betti - Myślisz, że jakby rządziło PO to by było lepiej???? Oj głupie ludzie !!! Czy choć trochę pomyślałaś (eś)za czym napisałaś (eś)??? Ku. .a jacy ci ludzie głupi są !!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Nie zastanawiam się co by było gdyby, widze co sie dzieje teraz i to mi wystarczy
Do moderacji
Odpowiedz
0
1