A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Paszą to się krowy karmi :)
@Sledz zalewowy - Pisowski troll
He he dobre, powtórka z polskiego by się przydała
Troll pisowski, co za chamstwo! Ludzie myślą ze w internecie można bezkarnie obrażać
Szkoda że nie ma w elblągu instytucji od łapania pcheł bo pewnie i tam nijaki Wcisła by się załapał.
To co zostało opublikowane i przedstawione mieszkańcom naszego miasta według wypowiedzi Pani dyrektor, po około 6 godzinach wcześniejszego spotkania z personelem medycznym Wojewodzkiego Szpitala oddziału niemowlęcego i pediatrycznego jest nieprawdą lub tzw zakłamaniem albo my jako petsonel nie potrafimy słychać co się do nas mówi albo traktuje się nas nie poważnie przedstawia się zaistniały problem nie prawdziwe do tego co zostało nam jako pracownikom przedstawione to jest bardzo przykre po tylu przepracowanych latach na rzecz całej pracowki która powinna i jest rzekomo drugim domem. Uważam osobiście że po tylu latach należy się nam śdo tej pory osiągnąłprawdomówność i szacunek. Miedzy innymi dzięki nam placówka ta może szczycić się takimi osiągnięciami jakie posiada to my przez tyle lat wspólnie pracowałymy na to co ten szpital osiągnał proszę o tym pamiętać.
Chcieliście Pis i Kaczora to macie! W kasie pusto to mamy cięcia, będzie jeszcze gorzej. Nie tylko służba zdrowia cierpi, pracuję w szkole, poza swoimi godzinami muszę za darmo pracować w świetlicy, bo zlikwidowano etaty a dzieciom trzeba zapewnić opiekę. Pis doprowadzi nas do ruiny
Może Pani sprecyzować? Czy PortEl podaje nieprawdziwe informacje? To dość poważne oskarżenie. Trochę się już pogubiłam szczerze mówiąc
Pan Wcisła zrobił bardzo dużo dobrego dla Elbląga, nic dziwnego że jest o nim głośno, pokazywanie się w mediach to część pracy polityka. Chyba że nic się nie robi a tylko pobiera dietę. Wówczas i rozgłosu nie ma
Nie można było innych twarzy pokazać. Te akurat źle się kojarzą. Przyszłe pacjętki mogą się bać