UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Betti - Myślisz, że jakby rządziło PO to by było lepiej???? Oj głupie ludzie !!! Czy choć trochę pomyślałaś (eś)za czym napisałaś (eś)??? Ku. .a jacy ci ludzie głupi są !!!


Anuluj