UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Betti - Myślisz, że jakby rządziło PO to by było lepiej???? Oj głupie ludzie !!! Czy choć trochę pomyślałaś (eś)za czym napisałaś (eś)??? Ku. .a jacy ci ludzie głupi są !!!
@Betti - Myślisz, że jakby rządziło PO to by było lepiej???? Oj głupie ludzie !!! Czy choć trochę pomyślałaś (eś)za czym napisałaś (eś)??? Ku. .a jacy ci ludzie głupi są !!!