Wybrany wątek opinii

Do @ Betti. Za restrukturyzację etatów. Też winien rząd. Za podwyżkę wody w WPWiK też jest winien rząd. Za podatki od gruntów też. Wez koło i je. .. j się w czoło.
(2020.09.19)
Oczywiście że tak! A kto mianuje na stanowisko prezesa urzędu regulacji energetyki jeśli nie premier? Naprawdę wierzy Pan że to nie kolesiostwo? I co ma Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji do naszego szpitala? Chyba się coś Panu pomyliło. No i ten ostatni tekst "weź koło i j. .. się w czoło"do żony też się pan tak zwraca?
(2020.09.19)
Do Gość @ pieniądze na drzewach nie rosną. Jeśli się daje masę pieniędzy na tvp, to komuś trzeba zabrać. Stracily samorządy i stąd redukcje w oświacie
(2020.09.19)
Powrót do komentarzy