UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście że tak! A kto mianuje na stanowisko prezesa urzędu regulacji energetyki jeśli nie premier? Naprawdę wierzy Pan że to nie kolesiostwo? I co ma Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji do naszego szpitala? Chyba się coś Panu pomyliło. No i ten ostatni tekst "weź koło i j. .. się w czoło"do żony też się pan tak zwraca?