Wybrany wątek opinii

Straszne co się dzieje, do lekarza sie dostac nie mozna tylko teleporada. Nasza służba zdrowia ledwo zipie. Teraz ją całkiem wykoncza. Na fundusz medyczny też nie ma pieniedze. Duda obiecal i nie ma. Chyba sam bedzie ludzi leczył bo lekarze za granice uciekną z tego kraju. Cała kasa roztrzepana
Edward Sztorc (2020.09.19)
@Edward Sztorc - Niech uciekają za granice, zostaną ci zasługujący na pozostanie, może wtedy będzie lepiej i mniej szczucia !
(2020.09.19)
Mam 1300 zł emerytury nie stać mnie na prywatne leczeniea na leki mnie niestać a jeszcze opłaty i życie. Cale życie uczciwie pracowałem i co teraz? Tak mnie państwo traktuje? Że 13stke dostałem to co? Mam sie za to leczyć? I żyć. Mydlenie oczu
Edward Sztorc (2020.09.19)
@Edward Sztorc - jasne. .lepiej bys miał za po i bez 13.. .…. oj jak ktoś napisał głupie ludzie głupie
(2020.09.19)
Nie wiem czy bym miał lepiej, ale czuje sie oszukany bo pan Duda obiecywal emerutom cuda wianki a teraz sie na nas wypiął. Ja zamiast tej trzynastki wolalbym miec godna emeryture adekwatna do tego ile sie w życiu napracowałem zeby na godne zycie mnie było stac a nie jednorazowe kieszonkowe. I dostęp do państwowej opieki zdrowotnej. W tym tygodniu za teleporade musiałem zapłacic 50 zł to jest skandal!!
Edward Sztorc (2020.09.19)
@Edward Sztorc - Edward nie martw się. Lekarze nie wyjada bo takiej kasy nie zarobią w żadnym innym kraju.
(2020.09.19)
@Edward Sztorc - Edward za ta teleporadę płaciłeś gotówka czy przelewem ?
(2020.09.19)
Przelewem bankowym 50 zl tylko za wystawienie recepty
Edward Sztorc (2020.09.19)
Dowcip roku! Chyba nie wiesz jak euro stoi
(2020.09.19)
Powrót do komentarzy