87
18.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech się do roboty wezmą, a nie ludziom oczy mydlą. Tylko do paszenia krów się nadają
(2020.09.18)
Pani Gelert, mam pytanie. Czy poradnia ginekologiczna w Wojewódzkim dorobiła się już aparatu USG? Bo jak się popsuł ultrasonograf wiele miesięcy temu, tak po dziś dzień ginekolodzy tam przyjmujący (w tym pani ordynator)diagnozują pacjentki stetoskopem i termometrem. Czy pani wie, że dzisiaj aparat USG to standard nawet w lecznicy weterynaryjnej? Nie potrafi pani zarządzać nawet przychodnią K, a co dopiero całym oddziałem ginekologicznym. Ginekologia w Wojewódzkim? Pora umierać. ..
wkurzona baba (2020.09.18)

info

24  
  2
Dobry opis zdjęcia 😂😂😂😂😂😂 "Elżbieta G. .. .z lewej. .. " No fakt mógłbym pomyśleć że siedzi z prawej 🤖
mmmmmmm (2020.09.18)

info

13  
  0
@Gosc1 - Zanim się napisze komentarz warto przeczytać artykuł. Czy gdzieś ktoś wspomina o zmniejszeniu liczby łóżek albo zapowiada zwolnienia pracowników szpitala? Bo takie działania podejmuje się w przypadku likwidacji oddziału. Połączenie to nie likwidacja. Osobiście bardzo mnie cieszy zapowiadany powrót do porodów rodzinnych. W końcu!
Luissa (2020.09.18)
Mogę wiedzieć dlaczego? Dwukrotnie leżalam na tym oddziale i jestem odmiennego zdania, fachowy, miły personel, wszystko ok
(2020.09.18)
@Sledz zalewowy - Proszę się wypowiedziec merytorycznie na temat artykułu, przedstawić swoje stanowisko w sprawie modernizacji szpitala, a nie tylko pluć jadem. To niegrzeczne, niesmaczne i stawia Pana w bardzo złym świetle
(2020.09.18)
Od modernizacji szpitali może i nie jest ekspertem, pewnie dlatego nie występuje sam tylko z dyrektorką szpitala; )Gdyby nie Pan Wcisła to ciekawe czy dostlibyśmy kasę na modernizację. I to się nazywa owocna współpraca :)
(2020.09.18)
@homomomini - Śledziu zalewowy masz chyba problem, może na rower wyskocz, albo pobiegaj? Zejdzie Ci trochę ciśnienie :))pomedytuj, pomódl się jest wiele lepsz6ch sposobów na wyładowanie frustracji niż wypisywanie bzdur w necie. Pozdrawiam i trzymam kciuki :))
(2020.09.18)
doktor ginekolog Gelert to jest od swojej lewej czy od lewej jak się paczy na monitor?
sedew (2020.09.18)

info

4  
  0
@Wkurzowana - Za funkcjonowanie szpitali i całej służby zdrowia odpowiedzialny jest minister zdrowia i rząd. Pis nawet na maseczki pożałował, ludzie w domach szyli dla szpitala. Skandal!!!! ***** ***
(2020.09.18)