Wybrany wątek opinii

to się dzieje w elblagu to skandal. .wielebny. .. urzad za dobie kpiny. .. likwiduje. .likwiduje likwiduje . .. niedługo my zlikwiduje jego nieotrzebne stanowisko. .
Gosc1 (2020.09.18)
@Gosc1 - Zanim się napisze komentarz warto przeczytać artykuł. Czy gdzieś ktoś wspomina o zmniejszeniu liczby łóżek albo zapowiada zwolnienia pracowników szpitala? Bo takie działania podejmuje się w przypadku likwidacji oddziału. Połączenie to nie likwidacja. Osobiście bardzo mnie cieszy zapowiadany powrót do porodów rodzinnych. W końcu!
Luissa (2020.09.18)
@Luissa - Przecież to inicjuje UM więc będzie lipa. Za wszystko za co się biorą jest masakra.
(2020.09.19)
Powrót do komentarzy