Wybrany wątek opinii
A co robi tu ten wciała? Czy on jest ekspertem lub fachowcem od organizacji szpitali. Niedługo dojdzie do tego, że otworzę lodówkę a tu nomen omen znów wyskakuje wcisła.
Do moderacji
Odpowiedz
41
4
Od szpitali to na bank nie. Może od ginekologii; )))))
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Od modernizacji szpitali może i nie jest ekspertem, pewnie dlatego nie występuje sam tylko z dyrektorką szpitala; )Gdyby nie Pan Wcisła to ciekawe czy dostlibyśmy kasę na modernizację. I to się nazywa owocna współpraca :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
Pan Wcisła zrobił bardzo dużo dobrego dla Elbląga, nic dziwnego że jest o nim głośno, pokazywanie się w mediach to część pracy polityka. Chyba że nic się nie robi a tylko pobiera dietę. Wówczas i rozgłosu nie ma
Do moderacji
Odpowiedz
3
7