Wybrany wątek opinii

A co robi tu ten wciała? Czy on jest ekspertem lub fachowcem od organizacji szpitali. Niedługo dojdzie do tego, że otworzę lodówkę a tu nomen omen znów wyskakuje wcisła.
(2020.09.18)
Od szpitali to na bank nie. Może od ginekologii; )))))
(2020.09.18)
Od modernizacji szpitali może i nie jest ekspertem, pewnie dlatego nie występuje sam tylko z dyrektorką szpitala; )Gdyby nie Pan Wcisła to ciekawe czy dostlibyśmy kasę na modernizację. I to się nazywa owocna współpraca :)
(2020.09.18)
Pan Wcisła zrobił bardzo dużo dobrego dla Elbląga, nic dziwnego że jest o nim głośno, pokazywanie się w mediach to część pracy polityka. Chyba że nic się nie robi a tylko pobiera dietę. Wówczas i rozgłosu nie ma
(2020.09.19)
Powrót do komentarzy