UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobry opis zdjęcia 😂😂😂😂😂😂 "Elżbieta G. .. .z lewej. .. " No fakt mógłbym pomyśleć że siedzi z prawej 🤖

mmmmmmm

Anuluj