87
18.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
w tej obsadzie to jest POroniony pomysł, dzieciów z tego nie bendzie
Wszedr (2020.09.18)

info

20  
  2
Jak dobrze że mam porody z głowy i udało mi się rodzić w super warunkach na Żeromskiego. Ale córkę trzeba będzie stad wywieżć żeby rodziła w innym mieście - byle nie w wojewódzkim
(2020.09.18)
Od szpitali to na bank nie. Może od ginekologii; )))))
(2020.09.18)
I nie tylko
nieelblążanin (2020.09.18)
Czy ktoś mi poda liczby? Ile będzie łóżek w Szpitalu Wojewódzkim na tym oddziale po połączeniu i ile jest teraz?
impet (2020.09.18)

info

4  
  0
Ta sama sytuacja jest w całym mieście, totalna niemoc !!! Weźmy ten hałasujący samolot od lat ryczy nad głowami i nie ma komu go uziemić !!! Na co wy czekacie aż ludzie was z tych krzesełek wyrzucą???
Samorządy z tektury (2020.09.18)

info

10  
  8
Pan Wcisła - wybitny teolog katolicki/politolog, specjalista od ochrony zdrowia, ginekologii i położnictwa, motorówek i każdego rodzaju wód śródlądowych i nie tylko. PO prostu ukryty i niedoceniony geniusz!!! JUREK, JUREK, JUREK!!! A obok niego pani dyrektor szpitala, której prawie w szpitalu nie widać! Ale szpital działa! To, że beznadziejnie, to inna kwestia. .. PO, PO, PO!!! PO CO!!!
Wkurzowana (2020.09.18)
O jurek, czyzbys jurku zajal sie teraz ginekologia. Jaki ty jurku zdolny jestes.
(2020.09.18)

info

13  
  1
tak yhy
(2020.09.18)
Może wy już w tym szpitalu zastancie, tak po prostu
Zielarski (2020.09.18)

info

5  
  0