UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gosc1 - Zanim się napisze komentarz warto przeczytać artykuł. Czy gdzieś ktoś wspomina o zmniejszeniu liczby łóżek albo zapowiada zwolnienia pracowników szpitala? Bo takie działania podejmuje się w przypadku likwidacji oddziału. Połączenie to nie likwidacja. Osobiście bardzo mnie cieszy zapowiadany powrót do porodów rodzinnych. W końcu!
Luissa