UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani Gelert, mam pytanie. Czy poradnia ginekologiczna w Wojewódzkim dorobiła się już aparatu USG? Bo jak się popsuł ultrasonograf wiele miesięcy temu, tak po dziś dzień ginekolodzy tam przyjmujący (w tym pani ordynator)diagnozują pacjentki stetoskopem i termometrem. Czy pani wie, że dzisiaj aparat USG to standard nawet w lecznicy weterynaryjnej? Nie potrafi pani zarządzać nawet przychodnią K, a co dopiero całym oddziałem ginekologicznym. Ginekologia w Wojewódzkim? Pora umierać. ..

wkurzona baba

Anuluj