UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@homomomini - Śledziu zalewowy masz chyba problem, może na rower wyskocz, albo pobiegaj? Zejdzie Ci trochę ciśnienie :))pomedytuj, pomódl się jest wiele lepsz6ch sposobów na wyładowanie frustracji niż wypisywanie bzdur w necie. Pozdrawiam i trzymam kciuki :))


Anuluj