UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@homomomini - Śledziu zalewowy masz chyba problem, może na rower wyskocz, albo pobiegaj? Zejdzie Ci trochę ciśnienie :))pomedytuj, pomódl się jest wiele lepsz6ch sposobów na wyładowanie frustracji niż wypisywanie bzdur w necie. Pozdrawiam i trzymam kciuki :))