UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mogę wiedzieć dlaczego? Dwukrotnie leżalam na tym oddziale i jestem odmiennego zdania, fachowy, miły personel, wszystko ok
Mogę wiedzieć dlaczego? Dwukrotnie leżalam na tym oddziale i jestem odmiennego zdania, fachowy, miły personel, wszystko ok