Wybrany wątek opinii

Totalna porażka. Nie ma nic gorszego niż ginekologia w Szpitalu wojewódzkim.
(2020.09.18)
I nie tylko
nieelblążanin (2020.09.18)
Mogę wiedzieć dlaczego? Dwukrotnie leżalam na tym oddziale i jestem odmiennego zdania, fachowy, miły personel, wszystko ok
(2020.09.18)
Powrót do komentarzy