Wybrany wątek opinii
Totalna porażka. Nie ma nic gorszego niż ginekologia w Szpitalu wojewódzkim.
Do moderacji
Odpowiedz
58
8
I nie tylko
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Mogę wiedzieć dlaczego? Dwukrotnie leżalam na tym oddziale i jestem odmiennego zdania, fachowy, miły personel, wszystko ok
Do moderacji
Odpowiedz
2
1