A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
z kim oni na łby się pozamieniali, skomasować ginekologię na Królewieckiej, a niech wpadnie tam covid, i jedź elblążanko do Pasłęka. Przy dwóch oddziałach jest po prostu bezpieczniej. To takie proste. Tępota tych trzech władców z bożej i słupowej łaski poraża.
Tymi szpitalami w mieście steruje PO i ich przystawki. Więc skoro Elbląg tak gremialnie poparł czaskowskiego w wyborach, to o co teraz ten płacz??? Macie, co chcieliście
@Politykos - decyzje wielebnego z tego roku to pasmo porazek. .
witold do likwidacji!!!!!
@Kat - bo witold jest tylko za likwidacja etatów 1 osoba na 3 etaty robi centralizację. .. .a sam. obija się juz 7 mc. .. .poprostu pracocholik
Niech Elblazanie przejza w koncu na oczy. To jest grabaż miasta, resztka nawet tego co zostalo po wojewodztwie elblskim pogrzebie. Przejrzcie ludzie w koncu na oczy i przestancie go wybierac.
niedługo aby nic nie robić powola 4 tego. .. .. poprostu masakra w tym miescie. .. rządzi dyktatura zwalnia. .. robi czystki. .. nasyla na proponowane do realizacji dzialy swoich ludzi. .. poprostu samowolka na duża skalę.
jeszcze trochę to wszystko zamknie i likwiduje aby do emeryturki. .. ..
związki w epecowie wystąpiły o podstawienie taczki dla bossa, pani rzecznik może parę słów w tradycyjnym stylu.
usuwacie wpisy. .. .nie ładnie. .. .oj nie ładnie. .. .
zastanawiam się, niby elbląskich posłów mamy mnogo, a żaden ani me, ani be, ani kukuryku, posłanka Falej niby olsztyńska, a w małym palcu ma Elbląg i w naszych sprawach jest konsekwentna