UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Matka z Elbląga i całej reszty przeciwnych przenoszenia - co z tego że jest w wojewódzkim diagnostyka i cała inna baza do wykorzystania to nic nie wnosi w leczenie waszych dzieci bo ''specjaliści''tam pracujący nie znają się na wynikach podstawowych badań, to biznesmeni którzy wiedzą jak policzyć za dyżur, a dawki leków są dla nich absolutnym kosmosem nie do ogarnięcia, jestem za przeniesieniem !!!!!