UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że nie nagrałam wczorajszej 2 minutowej porady telefonicznej lekarza rodzinnego. To by była sensacja. Chyba pacjenci powinni to robić i publikować. To jest dramat!


Anuluj