UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że nie nagrałam wczorajszej 2 minutowej porady telefonicznej lekarza rodzinnego. To by była sensacja. Chyba pacjenci powinni to robić i publikować. To jest dramat!
Szkoda, że nie nagrałam wczorajszej 2 minutowej porady telefonicznej lekarza rodzinnego. To by była sensacja. Chyba pacjenci powinni to robić i publikować. To jest dramat!