Wybrany wątek opinii

Ciekawe czy w miejskim wymienią okna, wyremontują toalety bo jak do tej pory to coś okropnego żeby w dzisiejszych czasach wygląd sal był jak z filmu "Czarnobyl".
Wstyd (2020.09.11)
@Wstyd - Tak cała kasa idzie na bezproduktywnych urzędników i ich chore pomysły zamiast na porządny kibel w szpitalu żeby było higienicznie i miło
(2020.09.11)
@Wstyd - Racja. Poradnia chirurgii dziecięcej to XIX. Specjaliści to samo.
(2020.09.12)
Poczekaj jeszcze trochę to zatęsknisz za nimi.
AwerQwer1 (2020.09.13)
Powrót do komentarzy