Wybrany wątek opinii
Ciekawe czy w miejskim wymienią okna, wyremontują toalety bo jak do tej pory to coś okropnego żeby w dzisiejszych czasach wygląd sal był jak z filmu "Czarnobyl".
Do moderacji
Odpowiedz
25
1
@Wstyd - Tak cała kasa idzie na bezproduktywnych urzędników i ich chore pomysły zamiast na porządny kibel w szpitalu żeby było higienicznie i miło
Do moderacji
Odpowiedz
21
1
@Wstyd - Racja. Poradnia chirurgii dziecięcej to XIX. Specjaliści to samo.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Poczekaj jeszcze trochę to zatęsknisz za nimi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0