UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przenosiny, likwidacja to są mniej ważne tematy bo dotyczą tylko miejsca świadczenia usługi medycznej. Natomiast należy poszukać odpowiedzi dlaczego coraz więcej pacjentów z Elbląga poszukuje świadczeń medycznych w placówkach poza Elblągiem bo jak wieść gminna niesie to spora część wybiera Trójmiasto lub Olsztyn.