UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wladze miasta na razie komentują sprawy. .. Na ternie. .. Artykul napisany bardzo niepoprawnie, na szybko, z błędami!!! Bez korekty. .. WSTYD!!!!

Kamil K

Anuluj