UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przenosiny, likwidacja to są mniej ważne tematy bo dotyczą tylko miejsca świadczenia usługi medycznej. Natomiast należy poszukać odpowiedzi dlaczego coraz więcej pacjentów z Elbląga poszukuje świadczeń medycznych w placówkach poza Elblągiem bo jak wieść gminna niesie to spora część wybiera Trójmiasto lub Olsztyn.


Anuluj