UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Matka z Elbląga i całej reszty przeciwnych przenoszenia - co z tego że jest w wojewódzkim diagnostyka i cała inna baza do wykorzystania to nic nie wnosi w leczenie waszych dzieci bo ''specjaliści''tam pracujący nie znają się na wynikach podstawowych badań, to biznesmeni którzy wiedzą jak policzyć za dyżur, a dawki leków są dla nich absolutnym kosmosem nie do ogarnięcia, jestem za przeniesieniem !!!!!


Anuluj