Wybrany wątek opinii

Niech Elblazanie przejza w koncu na oczy. To jest grabaż miasta, resztka nawet tego co zostalo po wojewodztwie elblskim pogrzebie. Przejrzcie ludzie w koncu na oczy i przestancie go wybierac.
Realista. (2020.09.11)
@Realista. - Witold kradnie gorzej niż Olsztyn
(2020.09.12)
Powrót do komentarzy