Wybrany wątek opinii
Niech Elblazanie przejza w koncu na oczy. To jest grabaż miasta, resztka nawet tego co zostalo po wojewodztwie elblskim pogrzebie. Przejrzcie ludzie w koncu na oczy i przestancie go wybierac.
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
@Realista. - Witold kradnie gorzej niż Olsztyn
Do moderacji
Odpowiedz
9
0