A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Było święto pamięci i. .. .zostaliśmy z codziennoscią.
Co przyniesie jutro, jakie będą wyzwania, jakie z ludzi wyjdą draństwa?
Nie sztuka wrzeszczeć, palić pochodnie, pluć, bić bejsbolem, nazywać siebie, ,patriotami, ,. .. .taki pokaz dla pokazu?
@klmn - bić bejsbolem? Pewnie tak, ale tego powyżej komentującego - "sssss"
Prawicowe dowództwo skazało dumnych Polaków na pewną śmierć, miasto na kompletne zniszczenie. Szacunek dla Powstańców, pohybel dla dowódców.
Bohaterowie, czy winni wymordowania dziesiątek tysięcy Warszawiaków? Co elbląszkowo ma wspólnego z tym powstaniem? Dlaczego nie Listopadowe czy Styczniowe?
Ech celebryci nuda, nuda. ..
@hałas to choroba - Wyprowadź się na Zawadę. Lotnisko zawsze było, ciebie nie.
"Lotnisko zawsze było"- A ja Ci mówię, oni zamkną to lotnisko. Chcą zrobić, "żeby nie było nic". Wstyd mi za wielu rodaków.
@rr - W czym masz problem? Może nakazy stroju jeszcze wprowadź! To mimo wszystko jest rocznica wielkiej klęski (w tym heroicznego wysiłku oszukanych ufnych ludzi)Ważne, że ktoś przyszedł, bo ty wtedy za pewne przy kompie pisałeś dumne patriotyczne komentarze, no nie?
Polecam każdemu książkę Piotra Zychowicza "Obłęd '44,czyli jak Polacy zrobili prezent Stalinowi wywołując Powstanie Warszawskie"Kto przeczyta i przemyśli, ten zrozumie całkowity bezsens tego zrywu, wielką tragedię jego uczestników i ogrom jego fatalnych następstw. Boże broń nas w przyszłości od takich powstań. Chwała walczącym i cierpiącej ludności, wieczna hańba jego inspiratorom.
@ Zbyszek 1 - Decydenci powstania popełnili błąd. Powstanie wybuchło za wcześnie, powinni poczekać na atak Rosjan.
* Wyprowadź się na Zawadę * - A to dobre, hahaha, bo na Zawadzie nie słychać ten latający warczący złom !! Człowieku, czy Ty wiesz o czym piszesz? Chyba nie skoro tak uważasz!