UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polecam każdemu książkę Piotra Zychowicza "Obłęd '44,czyli jak Polacy zrobili prezent Stalinowi wywołując Powstanie Warszawskie"Kto przeczyta i przemyśli, ten zrozumie całkowity bezsens tego zrywu, wielką tragedię jego uczestników i ogrom jego fatalnych następstw. Boże broń nas w przyszłości od takich powstań. Chwała walczącym i cierpiącej ludności, wieczna hańba jego inspiratorom.