UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polecam każdemu książkę Piotra Zychowicza "Obłęd '44,czyli jak Polacy zrobili prezent Stalinowi wywołując Powstanie Warszawskie"Kto przeczyta i przemyśli, ten zrozumie całkowity bezsens tego zrywu, wielką tragedię jego uczestników i ogrom jego fatalnych następstw. Boże broń nas w przyszłości od takich powstań. Chwała walczącym i cierpiącej ludności, wieczna hańba jego inspiratorom.