A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Janek z Żulaw - tow. Mańkut, jak Lenin. .. wiecznie żywy !
@Spod Dunkierki. - Andersa trzeba by postawić przed sądem (historii )za to że wysłał naszych chłopaków którym udało sie wydostać z Łagrów, na rzeż Monte Cassino, zamiast przyjść z Sowietami najkrótszą drogą : Lenino - Warszawa, jak chciał gen Sikorski, ale go Churchill kazał utopić pod Gibraltarem. .. na pewno Powstania by nie było.
@ JPII