UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Lotnisko zawsze było"- A ja Ci mówię, oni zamkną to lotnisko. Chcą zrobić, "żeby nie było nic". Wstyd mi za wielu rodaków.
"Lotnisko zawsze było"- A ja Ci mówię, oni zamkną to lotnisko. Chcą zrobić, "żeby nie było nic". Wstyd mi za wielu rodaków.