UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Lotnisko zawsze było"- A ja Ci mówię, oni zamkną to lotnisko. Chcą zrobić, "żeby nie było nic". Wstyd mi za wielu rodaków.


Anuluj