UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@rr - W czym masz problem? Może nakazy stroju jeszcze wprowadź! To mimo wszystko jest rocznica wielkiej klęski (w tym heroicznego wysiłku oszukanych ufnych ludzi)Ważne, że ktoś przyszedł, bo ty wtedy za pewne przy kompie pisałeś dumne patriotyczne komentarze, no nie?