A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Fiki Miki - Pewnie Twój mąż. .. ale czy przystojny. ..
@czytelniczka portel ma rację ! Problem to ten samolot i tacy deb. le jak ten powyżej ! Jak można emocjonalnie wytrzymać te ryczące nad głowami złomowe brzeczydło !
Kur. a !!! Ten hałas samolotu ma być atrakcją naszego miasta !!! Chory człowieku, kim ty jesteś? Pewnie jakimś czubkiem wynajętym przez tych, co hałasują. Wynika to, że to ta sama osoba pisze te wszystkie głupie komentarze sądząc po błędach w pisowni.
Nie zgodzę się z wypowiedzią internauty bo to jest statek powietrzny, a nie brzęczydło, fakt brak jest w elbląskim areoklubie samolotow odrzutowych, szkoda bo mogłyby startować z Elbląga i latać nad Warszawą.
Kolejny komentrz i chore teorie, Zaczynam już się bać o przyszłość Elbląga. .
Elbląg nie ma przyszłości
Panowie oficjele pięknie uczcili Rocznicę przez swój oficjalny ubiór, brawo wszystkim garniturom lub choćby białym koszulom, aby oddać hold bohaterom. .. .. niektóre panie niestety wyglądają jakby szły na dancing!!
@rr - W Polsce to normalka ha, ha, ha. .. .!
Domagamy się stanowczo uziemienia tego warczącego samolotu ze skutkiem natychmiastowym !!!!! Dość już tego hałasu !!!!!
@hałas to choroba - BARDZO się cieszę-że samolot LATA!!!!!Tylko głośniej! warczeć powinien!