Wybrany wątek opinii
Domagamy się stanowczo uziemienia tego warczącego samolotu ze skutkiem natychmiastowym !!!!! Dość już tego hałasu !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@hałas to choroba - BARDZO się cieszę-że samolot LATA!!!!!Tylko głośniej! warczeć powinien!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@hałas to choroba - Wyprowadź się na Zawadę. Lotnisko zawsze było, ciebie nie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
"Lotnisko zawsze było"- A ja Ci mówię, oni zamkną to lotnisko. Chcą zrobić, "żeby nie było nic". Wstyd mi za wielu rodaków.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
* Wyprowadź się na Zawadę * - A to dobre, hahaha, bo na Zawadzie nie słychać ten latający warczący złom !! Człowieku, czy Ty wiesz o czym piszesz? Chyba nie skoro tak uważasz!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0