Wybrany wątek opinii

Domagamy się stanowczo uziemienia tego warczącego samolotu ze skutkiem natychmiastowym !!!!! Dość już tego hałasu !!!!!
hałas to choroba (2020.08.03)
@hałas to choroba - BARDZO się cieszę-że samolot LATA!!!!!Tylko głośniej! warczeć powinien!
ssssssss (2020.08.03)
@hałas to choroba - Wyprowadź się na Zawadę. Lotnisko zawsze było, ciebie nie.
(2020.08.03)
"Lotnisko zawsze było"- A ja Ci mówię, oni zamkną to lotnisko. Chcą zrobić, "żeby nie było nic". Wstyd mi za wielu rodaków.
(2020.08.03)
* Wyprowadź się na Zawadę * - A to dobre, hahaha, bo na Zawadzie nie słychać ten latający warczący złom !! Człowieku, czy Ty wiesz o czym piszesz? Chyba nie skoro tak uważasz!
lodzia (2020.08.03)
Powrót do komentarzy