UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawicowe dowództwo skazało dumnych Polaków na pewną śmierć, miasto na kompletne zniszczenie. Szacunek dla Powstańców, pohybel dla dowódców.


Anuluj