UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bohaterowie, czy winni wymordowania dziesiątek tysięcy Warszawiaków? Co elbląszkowo ma wspólnego z tym powstaniem? Dlaczego nie Listopadowe czy Styczniowe? Ech celebryci nuda, nuda. ..
Bohaterowie, czy winni wymordowania dziesiątek tysięcy Warszawiaków? Co elbląszkowo ma wspólnego z tym powstaniem? Dlaczego nie Listopadowe czy Styczniowe? Ech celebryci nuda, nuda. ..