UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@rr - W czym masz problem? Może nakazy stroju jeszcze wprowadź! To mimo wszystko jest rocznica wielkiej klęski (w tym heroicznego wysiłku oszukanych ufnych ludzi)Ważne, że ktoś przyszedł, bo ty wtedy za pewne przy kompie pisałeś dumne patriotyczne komentarze, no nie?


Anuluj