Wybrany wątek opinii
Było święto pamięci i. .. .zostaliśmy z codziennoscią.
Co przyniesie jutro, jakie będą wyzwania, jakie z ludzi wyjdą draństwa?
Nie sztuka wrzeszczeć, palić pochodnie, pluć, bić bejsbolem, nazywać siebie, ,patriotami, ,. .. .taki pokaz dla pokazu?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@klmn - bić bejsbolem? Pewnie tak, ale tego powyżej komentującego - "sssss"
Do moderacji
Odpowiedz
0
1