Wybrany wątek opinii
Panowie oficjele pięknie uczcili Rocznicę przez swój oficjalny ubiór, brawo wszystkim garniturom lub choćby białym koszulom, aby oddać hold bohaterom. .. .. niektóre panie niestety wyglądają jakby szły na dancing!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@rr - W Polsce to normalka ha, ha, ha. .. .!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@rr - W czym masz problem? Może nakazy stroju jeszcze wprowadź! To mimo wszystko jest rocznica wielkiej klęski (w tym heroicznego wysiłku oszukanych ufnych ludzi)Ważne, że ktoś przyszedł, bo ty wtedy za pewne przy kompie pisałeś dumne patriotyczne komentarze, no nie?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1