Wybrany wątek opinii

Panowie oficjele pięknie uczcili Rocznicę przez swój oficjalny ubiór, brawo wszystkim garniturom lub choćby białym koszulom, aby oddać hold bohaterom. .. .. niektóre panie niestety wyglądają jakby szły na dancing!!
rr (2020.08.02)
@rr - W Polsce to normalka ha, ha, ha. .. .!
(2020.08.03)
@rr - W czym masz problem? Może nakazy stroju jeszcze wprowadź! To mimo wszystko jest rocznica wielkiej klęski (w tym heroicznego wysiłku oszukanych ufnych ludzi)Ważne, że ktoś przyszedł, bo ty wtedy za pewne przy kompie pisałeś dumne patriotyczne komentarze, no nie?
(2020.08.03)
Powrót do komentarzy