A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na ulicy Legionów z mojego bloku z klatki 26 ustawicznie wyrzuca puste butelki po wódce na trawnik nie patrząc, że po chodniku chodzą ludzie.
Taka patologia.
Pozdrawiam wszystkich.
Na ulicy Legionów z mojego bloku z klatki 26 typ ustawicznie wyrzuca na trawnik puste butelki po wódce nie patrząc, że dołem chodzą ludzie.
jak zwykle tępo wystarczy poczytać komentarze, elbląg stan umysłu, prostaczki, stawiajcie milion kamer i nowy komisariat i CIA i słoneczny patrol i airwolf tam wyląduje i formoza przeprowadzi desant i aresztują wszystkich i dostaną mandaty po 12 000zł i bedzie git, ale nikt nie pomyśli żeby ogarnąć ten teren, wybudować fajny deptak z ławkami zieleńcami, spichlerze XVIII wiek i kilka śmietników, nie ma problemu problem jest w waszych głowach
Fotopułapki przy ul Dojazdowej już są i czekają na pierwszych klientów do zdjecia
Foto mpułapki przy ulicy Dojazdowej już czekają na aby zrobić zdjecia kolejnym Januszom wyzwalającym tu śmieci. Już dwóch w tamtym tygodniu złapano. Nie myślcie ze jestescie bezkarni.
Jak się do roboty weźmie ie to smolocików nie będzie słychać
Co wy stym samolotem, do roboty, ja nie słyszę bo pracą się zajmuje
@Totylkoja - Przyjdę z dziewczyną i se fotkę strzelimy
@andrewski - Osobnik wyrzucający z balkonu butelki po wódce mieszka w klatce Legionów 26 1-8.