UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na ulicy Legionów z mojego bloku z klatki 26 typ ustawicznie wyrzuca na trawnik puste butelki po wódce nie patrząc, że dołem chodzą ludzie.

andrewski

Anuluj