UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Foto mpułapki przy ulicy Dojazdowej już czekają na aby zrobić zdjecia kolejnym Januszom wyzwalającym tu śmieci. Już dwóch w tamtym tygodniu złapano. Nie myślcie ze jestescie bezkarni.

Dds

Anuluj