UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak zwykle tępo wystarczy poczytać komentarze, elbląg stan umysłu, prostaczki, stawiajcie milion kamer i nowy komisariat i CIA i słoneczny patrol i airwolf tam wyląduje i formoza przeprowadzi desant i aresztują wszystkich i dostaną mandaty po 12 000zł i bedzie git, ale nikt nie pomyśli żeby ogarnąć ten teren, wybudować fajny deptak z ławkami zieleńcami, spichlerze XVIII wiek i kilka śmietników, nie ma problemu problem jest w waszych głowach
007