UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak zwykle tępo wystarczy poczytać komentarze, elbląg stan umysłu, prostaczki, stawiajcie milion kamer i nowy komisariat i CIA i słoneczny patrol i airwolf tam wyląduje i formoza przeprowadzi desant i aresztują wszystkich i dostaną mandaty po 12 000zł i bedzie git, ale nikt nie pomyśli żeby ogarnąć ten teren, wybudować fajny deptak z ławkami zieleńcami, spichlerze XVIII wiek i kilka śmietników, nie ma problemu problem jest w waszych głowach
007