UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak zwykle tępo wystarczy poczytać komentarze, elbląg stan umysłu, prostaczki, stawiajcie milion kamer i nowy komisariat i CIA i słoneczny patrol i airwolf tam wyląduje i formoza przeprowadzi desant i aresztują wszystkich i dostaną mandaty po 12 000zł i bedzie git, ale nikt nie pomyśli żeby ogarnąć ten teren, wybudować fajny deptak z ławkami zieleńcami, spichlerze XVIII wiek i kilka śmietników, nie ma problemu problem jest w waszych głowach

007