Wybrany wątek opinii

Na ulicy Legionów z mojego bloku z klatki 26 ustawicznie wyrzuca puste butelki po wódce na trawnik nie patrząc, że po chodniku chodzą ludzie. Taka patologia.
andrewski (2020.07.24)
@andrewski - Osobnik wyrzucający z balkonu butelki po wódce mieszka w klatce Legionów 26 1-8.
annanulka (2020.07.24)
Powrót do komentarzy