Wybrany wątek opinii
Na ulicy Legionów z mojego bloku z klatki 26 ustawicznie wyrzuca puste butelki po wódce na trawnik nie patrząc, że po chodniku chodzą ludzie.
Taka patologia.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@andrewski - Osobnik wyrzucający z balkonu butelki po wódce mieszka w klatce Legionów 26 1-8.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0