UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na ulicy Legionów z mojego bloku z klatki 26 ustawicznie wyrzuca puste butelki po wódce na trawnik nie patrząc, że po chodniku chodzą ludzie. Taka patologia.

andrewski

Anuluj