UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na ulicy Legionów z mojego bloku z klatki 26 ustawicznie wyrzuca puste butelki po wódce na trawnik nie patrząc, że po chodniku chodzą ludzie. Taka patologia.
andrewski
Na ulicy Legionów z mojego bloku z klatki 26 ustawicznie wyrzuca puste butelki po wódce na trawnik nie patrząc, że po chodniku chodzą ludzie. Taka patologia.
andrewski