55
23.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@andrewski - Osobnik wyrzucający z balkonu butelki po wódce mieszka w klatce Legionów 26 1-8.
annanulka (2020.07.24)
Osobnik wyrzucający z balkonu butelki po wódce mieszka w klatce Legionów 26 1-8.
annanulka (2020.07.24)

info

1  
  0
tak się bawi, tak się bawi SU. .WE. .REN !!!!!
(2020.07.24)

info

0  
  0
powinni kupić 2 taki sam, żeby latał sobie nad Elblągiem, mi się podoba.
(2020.07.24)
Tam to już jest nic nowego wiecznie jakieś śmieci
.,.,., (2020.07.25)

info

0  
  0