A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@andrewski - Osobnik wyrzucający z balkonu butelki po wódce mieszka w klatce Legionów 26 1-8.
Osobnik wyrzucający z balkonu butelki po wódce mieszka w klatce Legionów 26 1-8.
tak się bawi, tak się bawi SU. .WE. .REN !!!!!
powinni kupić 2 taki sam, żeby latał sobie nad Elblągiem, mi się podoba.
Tam to już jest nic nowego wiecznie jakieś śmieci