UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I też apel do miejscowej żulji, że jak chleją piwo na wodospadzie rzeki Kumiela przy ul. Kościuszki to niech nie rozbijają butelek o kamienie tylko je zostawią całe. Ja ja posprzątam. Tak jak robię to od dłuższego czasu.

J2333