UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
straz miejska daje ciala, nie ma kar nie ma porządku, to samo z parkujacymi samochody, stawiaja gdzie popadnie i wolno im bo kto im mandat wystawi
straz miejska daje ciala, nie ma kar nie ma porządku, to samo z parkujacymi samochody, stawiaja gdzie popadnie i wolno im bo kto im mandat wystawi