UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

straz miejska daje ciala, nie ma kar nie ma porządku, to samo z parkujacymi samochody, stawiaja gdzie popadnie i wolno im bo kto im mandat wystawi


Anuluj