UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wśród tych śmieci chodzą dzieci! 18.09.2018 i co się zmieniło NIC!!! za jakiś czas gazetka napisze znowu kolejny artykulik i co i NIC. A ja od ponad 40 lat żyję w tym mieście i znam to miejsce bo na ryby chodzę po drugiej stronie pod wierzbami posiedzieć. NIC a NIC się nie zmieniło od dawien dawna


Anuluj